تبلیغات رایگان اینترنتی در وب سایت بانک اطلاعات شهری کرمان(رَشتاک)

اول بهتر است به این سوال یک پاسخ کوتاه و جامع بدهیم تا به این سمت برویم که چگونه می توانیم با تبلیغات رایگان اینترنتی محصول یا سایتمان را بازاریابی کنیم. به طور خلاصه بازاریابی عبارتست از یک سری اقداماتی که در مجموع منجر به شناخته تر شدن محصول، خدمات و یا کالای های قابل ارائه از طرف ما شود تا مشتریان و مخاطبین بالقوه جذب این کالا و خدمات شوند.
البته شاید شمایی که در حال خواندن این مقاله هستید، سازمان بزرگی ندارید که خواسته باشید برای آن بازاریابی انجام دهید، ولی باید دقت کنید که در کوچکترین کارها جایگاه بازاریابی محفوظ است. پس شاید در حال حاظر در حال فروش یک محصول در اینترنت هستید که باید برای آن بازاریابی را انجام دهید.
و اما نظرتان در مورد بازاریابی با تبلیغات رایگان اینترنتی چیست؟ 
تبلیغات جزئی جدانشدی از یک بازاریابی موفق می باشند. اگر عوامل موثر در یک تبلیغ موفق، برای کالا و یا خدماتی که ارائه می دهید، را در نظر بگیرید، این خود یک بازاریابی خوب برای کسب سود بیشتر است.
آیا در مورد تبلیغات اینترنتی چیزی شنیده اید؟
در مورد تبلیغات رایگان اینترنتی چطور؟
سرویس های مختلفی وجود دارند که به شما این امکان را می دهند بدون پرداخت هزینه ای کالا یا خدمات خود را تبلیغ و از این طریق به بازاریابی محصول خود فکر کنید. فکر کنم تا اینجای کار با شنیدن این موضوع خوشحال شده اید. ولی نباید فراموش کردن که تبلیغات حتی از نوع رایگانش به این سادگی ها هم نیست. شما باید عوامل مختلفی را کنار یکدیگر تنظیم کنید تا به مقصود خود برسید. بماند اینکه تعداد این سرویس های تبلیغات اینترنتی رایگان روز به روز رو به افزایش است و شما محدوده انتخاب بیشتری دارید. اما آیا تمام آنها برای درج تبلیغ مناسب هستند؟ اصلاً طرز کار آنها چگونه است؟
شما با ثبت نام در این نوع سایت ها می توانید اقدام به درج اگهی نمایید. معمولاً آگهی ای که درج می کنید در یک صفحه به صورت عادی برای بازدید کنندگان آن سایت ها به نمایش درخواهد آمد. بازدیدکنندگان این نوع سایت ها می توانند از هر کجا وارد سایت شوند. موتورهای جستجو مهمترین نقطه برای ورود بازدیدکننده به یک سایت هستند. از مهمترین افرادی که می توان آنها را جزء مشتریان بالقوه شما به حساب آورد، کسانی هستند که در موتور جستجو اقدام به یافتن کالای مورد نظرشان می کنند. هیچ وقت این افراد را دست کم نگیرید و از پتانسیل هایی که می تواند از این موتورها برای شما خریدار جذب کنند استفاده نمایید. یکی از این روشها ، تبلیغات رایگان در وب سایت رَشتاک (rashtak.ir) است. شما با تبلیغ در وب سایت بانک اطلاعات شهری کرمان (رَشتاک) و با توجه به نوع بهینه سازی صفحات سایت میتوانید با یک یا چند کلمه کلیدی در صفحه های آغازین نتایج جستجو قرار بگیرید.

سایت رَشتاک یک صفحه اختصاصی به شما می دهد که می توانید محصولات فروشگاه خود را در آن تبلیغ کنید.

موقع ثبت آگهی در بانک اطلاعات شهری کرمان (رَشتاک)به نکات زیر توجه کنید:
• دسته مناسب را انتخاب کنید. خودتان را جای بازدید کننده ای بگذارید که می خواهد کالای مورد نظر خود را پیدا کند. 
• توضیحات کالا یا خدمات، نقش اساسی را در فروش آن محصول بازی می کنند. خریدار معمولاً وقت و زمانی را صرف جمع آوری اطلاعات در مورد آن محصول نمی کند. مگر این که مجذوب آن شده باشد. پس در نگاه اول این شمایید که باید تمام مشخصات کالای خود را به بازدیدکننده نشان دهید و آن را تبدیل به مشتری کنید. 
• در توضیحات از کلمات کلیدی مرتبط با محصول استفاده کنید. این موضوع را فراموش نکنید که هنوز عمده خریداران شما از طریق موتور جستجو مخصوصاً گوگل وارد سایت می شوند. 
• اطلاعات تماس خود را به طور کامل قرار دهید. حتی اگر سایت یا وبلاگی دارید، در انتها نشانی آن را هم وارد کنید. 
• اگر با خرج کردن مشکلی ندارید، تبلیغات تیپ بندی شده را خریداری کنید. 
در کل این شمایید که با ابزار های رایگان و پولی که در اختیار دارید، می توانید کالاها یا محصولات خود را به دیگران معرفی کرده و فروش خود را دوچندان کنید، و همانطور که گفته شد یکی از این ابزارهای رایگان استفاده از سایت رَشتاک ، بانک اطلاعات شهری کرمان است که با یک جستجوی ساده در گوگل می توانید به صفحه تبلیغ خود در وب سایت رَشتاک برسید ، و از تبلیغات هدفمند خود لذت ببرید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *