• 1
 • 2
 • 3
 • 6
 • 1
 • 4
 • 5
 • 7
 • 8
 • 2

دژ پلازا - امام خمینی

نوع آگهی : ویژه تیپ 4  اضافه کردن به علاقمندی ها Print

بانک جامع اطلاعات شهری کرمان ،رشتاک

دژ پلازا  (شهرکرمان)
اندکی در مورد دژ پلازا :
مجموعه فروشگاهی نسل جدید دژ پلازا ( پخش ۱۱۰سابق ) در زمینه های لوازم التحریر ،اسباب بازی ،بورس لوازم مدرسه و مهدکودک و همچنین آرشیوی از کامل ترین وسایل جشن ، شادی و تولد با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت به صورت عمده و خورده در خدمت همشهریان عزیز است . فروشگاه دژ پلازا قدمتی طولانی دارد که تاسیس آن به سال ۱۳۳۳ برمی گردد که هم اکنون در ۴طبقه و مساحتی بالغ بر ۱۰۰۰متر مربع درحال خدمت رسانی به همشهریان عزیز کرمانی می باشد.
مفهوم دژپلازا :
نام دژپلازا برگرفته از نام همین محله است که فروشگاه در آن قرار دارد ، دژ به معنای قلعه و پلازا به معنی میدان است که در واقع همان میدان قلعه می شود.
درباره مدیریت فروشگاه :
مدیریت فروشگاه دژپلازا را آقای محمد گنجعلی خانی بر عهده دارند که فردی بسیار روشن فکر ، با دیدی بسیار وسیع و فوق العاده نسبت به آینده ، که دغدغه فراوانی دارد تا کرمان و کرمانی جایگاه بلند ورفیعی داشته باشد و تجمیع طرز فکر ایشان نسبت به آینده و خدمت رسانی به همشهریان کرمانی ، باعث بازسازی این مجموعه شیک و کارآمد برای همشهریان کرمانی شده است .
ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته EMBA از دانشگاه UBIS ژنو و دانشجوی دکترای DBA دانشگاه  IPAG پاریس می باشند .

 

آقای محمد گنجعلیخان حاکمی، مدیر گروه تجاری «دژ پلازا» و رییس اتحادیه صنف خرازان کرمان موفق به کسب جایزه ۲۰۱۶ MENAA (برترین رهبران کسب‌وکار خاورمیانه و آفریقا) از سوی موسسه جهانی رهبری و مدیریت شد.

آقای گنجعلیخان حاکمی که کارشناسی ارشد خود را در رشته EMBA از دانشگاه مطرح UBIS سوئیس دریافت نموده و در حال حاضر دانشجوی رشته دکترای کسب‌وکار DBA در دانشگاه دولتی باسابقه و معروف IPAG پاریس است. وی برای انجام تحقیقات و فعالیت‌های گسترده در زمینه «کسب ‌و کار» (نوآوری در عرصه‌های تجارت، کارآفرینی و ایجاد اشتغال) و همچنین ارائه طرحی با موضوع توسعه و رونق صنعت گردشگری با استفاده از ظرفیت‌های بالقوه «بوم گردی» در شهداد، توسط موسسه جهانی مدیریت و رهبری که بیش از ۱۲۰ سال قدمت دارد به ‌عنوان یکی از بهترین مدیران رهبری و ایجاد کسب‌ و کار در منطقه خاورمیانه و آفریقا برگزیده شد.
جایزه‌ای که در سال‌های قبل علاوه بر بسیاری از شخصیت‌های بین‌المللی به مدیران ایرانی مشهوری همچون محمد حسین پور زرندی، مدیر عامل بانک شهر و مدیران گلدیران، بانک آینده و بیمه کارآفرین تعلق گرفته بود، امسال به محمد گنجعلیخان حاکمی، رسید. جایزه (۲۰۱۶ MENAA) برای اولین بار نصیب یک کرمانی شد.

محمد گنجعلیخان حاکمی درباره کسب این جایزه گفت«پایان‌نامه من در کارشناسی ارشد به یک طرح جامع گردشگری با تضمین سوددهی در شهداد اختصاص داشت که مورد توجه اساتید دانشگاه قرار گرفت. آقای پروفسور جوزف شرین که استاد راهنمای من بود این طرح را پسندید و آن را به موسسه جهانی مدیریت و رهبری معرفی کرد.»

این فعال اقتصادی کرمانی اضافه کرد«هیأت داوران این موسسه طی ۶ ماه به بررسی رزومه و سوابق تحصیلی و کاری من پرداختند و از طریق ایمیل سؤالاتی را درباره طرح جامع گردشگری شهداد که شامل پنج هتل پنج ستاره، فرودگاه توریستی، رصدخانه و آشنایی گردشگران با آداب‌ و رسوم منطقه بود پرسیدند.»

وی که به پیشینه تاریخی کرمان و پتانسیلی که این استان در بحث مکان‌های ارزشمند تاریخی ازجمله ارگ قدیم بم به‌عنوان بزرگ‌ترین بنای خشتی جهان، ارگ راین، روستای دست کند میمند، تمدن هلیل به‌ عنوان اولین تمدن کشف‌ شده در جهان  اشاره‌کرده و پس از پاسخگویی به سؤالات، در جمع نامزدهای نهایی کسب عنوان (۲۰۱۶ MENAA) قرار گرفت. مراسم انتخاب برترین رهبران کسب‌وکار خاورمیانه و آفریقا شامگاه ۲۵ آذر در برج العرب شهر دبی برگزار شد و تندیس، گواهینامه و مدرک رهبری مدیریت کسب‌وکار، توسط دکتر Daniel Seelhofer، رییس موسسه جهانی رهبری و مدیریت، به محمد گنجعلیخان حاکمی اعطا شد.

وی در پاسخ به این سؤال که پس از کسب این جایزه ارزشمند، چه احساسی دارید، گفت «از این‌که توانستم به‌عنوان یکی از اصناف کرمانی این عنوان را کسب کنم، خیلی خوشحالم. چراکه برای اولین بار بود یک کرمانی موفق به کسب این جایزه می‌شد.»
گنجعلیخان حاکمی درباره برنامه‌های آینده خود گفته است «خیلی دوست دارم یک SCHOOL BUSINESS (مدرسه کسب‌ و کار) در کرمان تأسیس کنم تا بتوانم قشر جوان و فعال را با متدهای روز مدیریت کسب ‌و کار دنیا آشنا کنم.»
وی از هیأت مدیره اتاق اصناف کرمان خصوصاً حاج‌آقا جعفری که فردی تحصیل کرده و روشنفکر است، برای همکاری در اعطای مرخصی‌های تحصیلی در طول سال تشکر و قدردانی نمود.

 

***

 • ساعت کاری: 8:30 الی 21:30
 • ایام تعطیل: باز
 • شماره تماس: 03432267365
 • آدرس: کرمان -خیابان امام روبروی کوچه شماره 8
آدرس آگهی

با مدیریت محمد گنجعلیخان حاکمی

محمد گنجعلیخان حاکمی

تماس

Loading...
 

آگهی های مشابه