بهترین جنس برای یک کت و شلوار ؟

شاید به نظر شما آقایان زیاد به ظاهر شان اهمیت نمی دهند، هر چند این حساسیت در آقایان کمتر از بانوان است اما نمی توان گفت تمام آقایان نسبت به انتخاب لباس بی اهمیت اند. بدین صورت، می توان با اطمینان گفت که آقایان برای خرید لباس های مارک یا لباس هایی که در محل های خاص می پوشند، مثل کت و شلوار حساسیت خاصی دارند.
یک کت و شلوار باید شیک باشد و اصطلاحا به تن شما بیاید اما فراموش نکنید که جنس پارچه بکار رفته در کت می تواند به زیبایی بیشتر کت کمک کند.
انواع جنس پارچه کت و شلوار:
جنس پنبه ای:
افرادی که در مناطق گرم زندگی می کنند خوب است که از مدل های پنبه ای استفاده کنند. بهترین رنگ برای مکان های رسمی، رنگ مشکی است. جنس پنبه ای با رنگ های متفاوت، چندان برای مراسمات رسمی مناسب نیست.
جنس پشمی:
شاید با خود فکر کنید که کت و شلوار پشمی تنها برای فصل سرد سال باشد اما جالب است بدانید که کت و شلوار پشمی بر خلاف اسمشان، در تمام فصول قابل استفاده اند. از سویی، این کت ها با الیاف ظریفی بافته شده اند و به دلیل تراکم بالا دارای استحکام خوبی هستند.
جنس مخلوط:
برخی کت ها از جنس پلی استر و ریون هستند البته ترکیب این دو مورد هم در برخی کت ها مشاهده شده که ما آن ها را ترکیبی می نامیم. این مدل کت و شلوارها دارای دوام کمتری هستند و قیمتشان هم از نمونه های پشمی کمتر است.
در عین حال که مزیت های این جنس ها را شناختید باید بدانید که در میان کت و شلوارهای ترکیبی دو مدل پی استر و پشم و پلی استر و پنبه بیشترین فروش را دارند.
برخی اوقات ابریشم و پشم با هم در تولید کت ها بکار می روند. این مدل ها زیبا هستند اما گران هم هستند. اینکه در این بافت ها از ابریشم مصنوعی استفاده شده است تردید وجود دارد.

 

مطالب مرتبط : /پوشاک مردانه جاکامن/جیووانی جنتیله/هرمسپوشاک مردانه گرادپوشاک برک/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *